Vip International Şirketi ve Ürünleri

Vip International Şirketi ve Ürünleri

Category : Genel

Vip International şirketi, 2015 yılında Ar-Ge çalışmalarına başlamış, 2018 yılının Aralık ayında %100 Türk sermayeli olarak Sn.Mesut Ongun öncülüğünde kurulmuş ve çalışmalarına başlamıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin önemli şehirlerinden biri olan Mersin’de ilk temelleri atılmış ve Vip Network şirketi 2.yılına kadar gelmeyi başarmıştır. İddalı kazanç planı ile ürün networkü kategorisinde tüm firmalarından belki de daha fazla gelir dağıtan Vip Network, gücüne güç katarak yoluna devam etmektedir. Şirket kuruluşundan bu yana geçen 2 yıllık zamanda 10 bine yakın üyeye ulaşmayı başarmış, ülkemizde ve dünya genelinde hızla büyümeye devam etmektedir. Bugün 30 dan fazla ülkede Vip International ürünleri kullanılmaktadır. Şirketin Türkiye genel merkezi Mersin’in en yüksek katlı Metropol Binasında bulunmakta olup, ilerleyen süreçlerde İstanbul, Avrupa ve hatta Afrika’da genel merkez planlanmaktadır.

Firmanın genel merkezini gezdiğimizde, kurumsal yönetim anlamında pek çok adım atılmış olup, tüm operasyonel işler profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Firma bünyesinde İcra Kurulu Başkanı, Satış ve Pazarlama Sorumlusu, IT ekibi, Görsel Tasarım Uzmanlarıyla birlikte firmayı çok ilerilere götürecek her türlü yönetimsel detay düşünülmüş durumdadır.

Vip International Ürünleri;

İnsan vücudunun çoğu ihtiyacını karşılayabilen Vip Network ürünleri vücuda yapıştırılan bölgelere pozitif etkileri bulunan 2 farklı özellikte medikal bant olan Power Strips ağrı bandı ve B12-Omega3 bandından oluşmaktadır. Bunun haricinde sıvı ürünlerden Kolloidal gümüş suyu ve kolloidal altın suyuna ilaveten Epimedyum Çakşır ve Negatif İyonlu Bayan Pedi de ürün gamında yer almaktadır. Şimdi sırasıyla şuanda mevcut olan harika ürünlerin özelliklerini inceleyelim.

1) Power Strips (Ağrı Bandı)

 

 

 

 

 

 

 

Power Strips, 30 lu ağrı bandı içeriğindeki (Kore Ginsengi, Glukosamin, Saponin, Gümüş İyonları, Transdermal Dalga Teknolojisi) doğal bileşenler ve Transdermal Dalga Teknolojisini (TTS) bir araya getirilmiş, sağlık alanında, besin takviyesi olarak kullanılmak üzere hazırlanmış medikal bir üründür. Vip Network Ağrı Bandı, şirketin çıkardığı ilk ve en çok satılan ürünlerinden biridir.

Günümüzde nerdeyse her bir bireyin maruz kaldığı hayat şartları ile gelen stres ve sağlıksız beslenmelerin neden olduğu vücudumuzda ortaya çıkan ağrılar ve daha birçok hastalığın tedavisinde Power Strips destekleyici anlamda son derece faydalı bir üründür. Hatta sağlıklı bireylerinde günümüzde kendilerini daha etkili koruyabilmeleri için uzmanlar tarafından Power Strips kullanımı tavsiye edilmiştir.

2) B12 Omega 3 Bandı

 

 

 

 

 

 

 

 

B vitaminlerini , gıdalardan almamız neredeyse imkansızdır. B vitaminleri besinlerdeki yanlış tarım uygulamalarından kaynaklı büyük kayıplara uğrayarak bizlere ulaşmaktadır. Bunun birlikte pişirme gibi işlemlerde ısıya maruz kaldığından da tamamen yok olmaktadır. Vücumuz için B vitaminlerini mutlaka dışardan almamız gerekmektedir.

B12 Plus; B1, B3, E, C, Folik Asit vitaminlerini içeren bir medikal banttır. B12 vitamininin diğer görevlerinin yanında ana görevi merkezi sinir sistemini korumak ve kırmızı kan hücresini üretmektir. B12 vitamini suda çözünen vitamin olduğu için gereğinden fazla vücuda alınamaz alınsa bile vücut ihtiyaç fazlasını idrar yoluyla dışarıya atar. Bu sebeple düzenli olarak alınmalıdır. B12 eksik olursa anemi, denge kaybı, kol ve bacaklarda uyuşukluk, güçsüzlük ve karıncalanma gibi belirtiler ortaya çıkabilir. B12 medikal bant düzenli kullanımda bu belirtileri en aza indirmeye yardımcı olur.

Bantın içerisinde yer alan bir diğer bileşen olan Omega 3 ün faydalarına baktığımızda ise, Mutsuzluk ve hayata ilginin azaldığı depresyon hastalığının tedavisinde rol oynar. Omega-3 göz sağlığına iyi gelir. Bebeklerde beyin gelişiminde önemli rol oynar. Kanın pıhtılaşmasını önler. Çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunu azaltır. Kemik ve eklem sağlığını güçlendirir. Bağışıklık sistemi hastalıkları ile savaşmamıza yardımcı olur.

3) Kolloidal Gümüş Suyu

 

 

 

 

 

 

 

Gümüş Suyu, antibiyotiğe ihtiyaç duyulan ve antibiyotiğin yetersiz kaldığı hemen tüm alanlarda aktif olarak kullanılır. Ancak antibiyotikten farkı; tamamen doğal bir karışım olmasıdır. Metabolizmaya herhangi bir zararlı etkisi yoktur. Gümüş Suyu oral yolla alındığı zaman 7 dakika içinde etkisini göstermeye başlar.

Kolloidal gümüş suyu bağışıklık sistemini güçlendiren doğal bir üründür. Laboratuvar ortamında yapılan deneyler sonucu 650’a yakın bakteri, virüs, mikrop ve mantarı yok ettiği kanıtlanmıştır.

4) Kolloidal Altın Suyu

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolloidal Altın Suyu, sağlık koşullarımızı iyileştirmek için etkili bir yoldur. Kolloidal gümüş suyu gibi kullanılır. Dil altınızda 6-7 dk tutun ve daha sonra yutun.

Unutkanlık gibi zihinsel beyin fonksiyon bozukluklarını tedavi etmede, IQ’ nun arttırılmasında kolloidal altın suyu kullanımı başarıyla sonuçlanmıştır. Vücudun sıcaklık dengeleme mekanizması; özellikle titreme, kızarıklık ve gece terlemesi gibi durumlarda altın ile dengelenir. 

5) Kolloidal Magnezyum Suyu

Magnezyum; dünya genelinde deniz, bitki, hayvan ve insanlarda bulunan bir mineraldir. Vücudunuzdaki magnezyumun yaklaşık yüzde 60’ı kemikteyken, geri kalan kaslar, yumuşak dokular ve kan dahil olmak üzere, vücut sıvılarındadır. Aslında, vücuttaki bütün hücrelerde vardır ve önemli görevler oynar. İnsanda en bol bulunan minerallerden biridir. Gelin, 7 önemli faydasına birlikte bakalım.

– Biyokimyasal tepkimelerde rol oynar.

– Depresyona iyi gelebilir.

– Migreni önlemeye yardımcı olur.

– Performansı artırabilir. Magnezyum, egzersiz performansında da rol oynar.

– Tip 2 diyabete karşı koruyucudur.

– Vücuttaki inflamasyonu azaltır.

– Âdet öncesi semptomları azaltabilir.

KULLANIM ŞEKLİ: 1 LİTRE SUYA 1 KAPAK DOLUSU MAGNEZYUM (MİNERALLİ)SUYU KONULABİLİR.

 

6) Çakşır-Epimedyum

 

 

 

 

 

 

 

Cinsel fonksiyonları düzenler, cinsel isteği artırır.

Bedendeki duyusal sinirleri ve genital bölgeyi uyararak sperm üretimini ve yoğunluğunu artırır.

İktidarsızlık, ostropoz, erken boşalma ve orgazm sorunlarını önler.

Dikkat dağınıklığını önler, zihnin odaklanma kapasitesini artırır.

Vücudun enerjisini artırır, yüksek tansiyonu düşürür.

Kalp damarlarını genişletir, vasiküler direncini azaltır ve kan akışını artırır.

Cinsel isteksizlik, stres ve korkuya dayalı ereksiyon sorunlarını giderir.

Çiftler arasındaki cinsel yaşamı daha güçlü hale getirir.

Cinsel enerjiyi, libidoyu ve yaşam enerjisini artırır.

Nitrik oksit düzeylerini yükselterek damarları genişletir ve kaslara daha fazla besin taşınmasını sağlar, kasları gevşetir.

7) Vip İyon Ped

 

 

 

 

 

 

 

Adet dönemleri her kadının her ay yaşadığı bir durumdur. Vücudunuzun doğal dengesinin değişmesi bir yana, tüm hormonlarınız da farklı çalışmaya başlar. Bunlara eklenen karın ağrıları ve sancılar da cabası! Ama tüm bunlara son veren bir ped var! Negatif iyonların rahatlatıcı etkisi ile zenginleştirilen ve 7 kattan oluşan Vip İyonlu pedler ile hayat kadınlar için artık çok daha kolay olacaktır.

8) Vip Reishi Mantarlı ve Moringalı Kahveler

Sudan sonra Dünya’da en çok tüketilen içecek: Kahve !!!

Vip International firmasının sağlık açısından bir çok faydaları bulunan Reishi Mantarı ve Moringa bitkisini içeren kahvelerini tüketmeye ne dersiniz?

 

 

 

 

 

 

 

***Vip Network ürünlerini indirimli olarak tedarik etmek ve bayi olmak için linke tıklayarak açılan sayfadan kayıt olabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.