Kullandıkça Kazandıran Yenilikçi Coin Borsası-PiyasaNet

Kullandıkça Kazandıran Yenilikçi Coin Borsası-PiyasaNet

Category : Genel

Türkiye’nin en yenilikçi Bitcoin ve Altcoin alım satım platformu Piyasa.Net, Şubat 2018 itibariyle açılmıştır.

Çevremizdeki kişiler bitcoin veya altcoinleri nereden alacağız sorusunu bizlere sorduklarında şuana kadar herbirimiz Türkiye’deki bilinen platformları önerdik. Fakat bu yaptığımız tavsiyelerden hiçbir şey kazanmadık artık bunu fırsata çevirecek ve kazanç sağlayabileceğimiz yepyeni platform hizmetinizde!!!​

Projelerimiz;
-Türkiye’nin en yenilikçi ve sürdürülebilir platformu olmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda;

-Temmuz ayından sonra kullanmak isteyen tüm üyelerimize ücretsiz olarak arbitraj ve coinbot yazılımı verilecektir.

-Diğer taraftan kullanıcılar altcoinleri hem Bitcoin hem de Türk Lirası kuru ile alıp satabilmektedirler. En kısa sürede öncelikle bilinen hacimli altcoinler olmak üzere altcoin sayısı giderek artacak ve Türk yatırımcılarının hizmetine sunulmuş olacaktır.

-Ayrıca platformumuzda ICO aşamasındaki yeni projelerde desteklenecektir. Şuanda görüşme aşamasında olduğumuz projeler mevcuttur.

-Piyasanet Whatsapp ve Telegram grupları aracılığıyla Coin Piyasalarına dair günlük haberler ve önemli bilgiler hepsi Piyasanet üyelerine özel olarak sunulacaktır.

Referans (Tavsiye) Sistemi
Tüm üyeler; PiyasaNet sayfalarındaki “Davet Et” bölümünden referans linkini paylaşabilir. Referans linki ile sisteme kayıt olmuş kişilerin yapmış olduğu platform alışverişlerinden PiyasaNet’i tavsiye eden kişiye (alım-satım) kesilen komisyon oranı üzerinden (%0.3-Binde 3) 1.seviyeden %20 bonus, 2.seviyeden 9. seviyeye kadar diğer tüm derinliklerden ise %5 bonus olmak üzere kazanç dağıtılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Sizde aşağıdaki linkten ÜCRETSİZ olarak kayıt olup, platforma girdikten sonra davet et linkinizi kopyalayarak çevrenizdeki insanlara, trade gruplarında veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

www.piyasa.net


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.