Network Marketing firmalarında Neden Yatırım Paketleri Var?

Network Marketing firmalarında Neden Yatırım Paketleri Var?

Category : Genel

Tavsiye Ticareti (Network Marketing)  firmalarında Neden Yatırım Paketleri Var?

Her firmada olduğu gibi bir çok network şirketinde ücretsiz üyelik ile kaydınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat istediğiniz yatırım paketi seviyelerine çıkıp iyi kazançlar elde edebilmeniz için belirli miktarda ciro çevirmeniz gerekir. Genelde şirketler üst kariyer seviyelerine ulaşmanızı kolaylaştırmak için paketler hazırlar ve bunları sipariş ederek hızlıca yüksek komisyonlar kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bazıları bu paketlerin ucuz olmasını ister. Mümkünse 50 TL (Euro, Dolar) olsun derler. Fiyatları bu seviyede tutup hızla çok sayıda üyeye ulaşan bir çok firma da vardır. Ama bu firmalar o üyeleri aynı hızda kaybederler.

Sebebi çok basit. Ucuz ürünlerle ya da sistemlerle ucuzcu insanları çekersiniz. Çalışmadan kazanmak isteyenler, üç kuruşa beş köfte almak isteyenler şirkete doluşurlar. Küçük sermaye ile küçük kazançlı işler kurulabileceğinden ekibin genelinin vizyonu da küçük kazanmak üzerine olur. Yani ekibinizde hiçbir zaman dünya network sırlamasına girmek isteyen, harikalar yaratmak, sahnelerde onbinlere ilham olmak isteyenler olmaz.

İşine yatırım yapmayan kişi o işe sahip çıkmaz.

Şahsen en yüksek komisyon oranlarına 100 TL ciro ile gelinen bir işe girilmez. Çünkü Küçük Ciro = Küçük Kazanç demektir.
10 tane 10 kuruş da 1 TL eder, 1 tane 1 TL’de… Aradaki fark sunum yapılırken boşa harcanılan enerjidir.

Hayat o kadar uzun değil!


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.