Hayallerden Vizyona

Hayallerden Vizyona

Category : Genel

Bir işe başlanmadan önce, o işi düşüncede yani mutlaka kafada bitirmek gerekir. Kendi iç dünyamızda sonucunun güzel olacağını hayal etmeliyiz ki başarılı olalım…

Tavsiye Ticareti (Network Marketing) sektöründe de olay aynı aslında. Adım attığınız andan itibaren kısa bir süre sonra en çok kazanan kişilerin gördüğü vizyonu görmeli ve ona göre kendinizi daha donanımlı ve her gün yeni bir şeyler öğrenerek daha yetenekli hale getirmelisiniz. Çünkü bu işte vizyonunuz yoksa, sektörde kalıcı olamazsınız.

Tabi ki de diğer kazananlar gibi çok fazla çalışacaksınız..

Dünyada en büyük işleri başarmış kişilerin ortak noktası, ”Vizyoner” olmalarıdır. Yaptıkları işe başlarken istisnasız olarak hepsi, işin sonunu önceden görmüş, yaşamış ve heyecan duymuşlardır. Çünkü hedeflerine ulaşmak için çıktıkları yolda ayakta durabilmelerini sağlayacak tek bir güçleri vardı. O da ”Hayalleri, Amaçları, Hedefleri yani Vizyonlarıdır”.

Bu işi hayatınızın dönüm noktası kabul edip, ona göre bir yol çizmek istiyorsanız, işin sonunu önceden görebilmelisiniz. Eğer bunu başardıysanız, o istediğiniz ve umutla ulaşmayı beklediğiniz son nokta için yolun çoğunu geçtiniz demektir.

Yapmanız gereken şey çok zor değil. Sadece başarılı insanların ne yaptıklarının inceleyin ve onların yaptıklarının çoğunu uygulayın. Bir şeyleri yeniden keşfetmeye ihtiyacınız yok aslında…

Aşağıdaki sitede bu sektörde Dünya’da gelirini açıklamış ilk 200 kazanan listesine bir göz atmanızı isterim. Bu liste dünyada Network Marketing sektöründe en fazla kazanan kişilerin listesi.

http://www.businessforhome.org/

Peki bu insanların farkı ne ?

VİZYONLARI

Evet tahmin ettiğiniz gibi vizyonlarıyla ve sıkı çalışmalarıyla bu listeye girmeyi hakettiler…

Global anlamda 5-10 yıl sonra o listede yer almak ya da Yerel anlamda 1-2 yıl içerisinde en çok kazananların arasında olmak için ne gerekiyorsa yapın.

Başlarken bunu hedefleyin…

Zaten paranın yanında çok şey kazanacaksınız…

Bu kazanımlarınızın hepsi hayatınızın her anında sizi çok mutlu edecek ve iyi ki bu sektöre başlamışım diyeceksiniz…


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.