Vip Stop Mix ile Sigarayı Bırak

Vip Stop Mix ile Sigarayı Bırak

Category : Genel

Vip International firması tarafından sağlık açıdan pek çok zararları olan sigarayı bırakmak için muhteşem bir ürün geliştirildi… Sigarayı bırakma konusunda %20-30 boyutunda inancınız olsun gerisini Stop Mix e bırakın o sizin en büyük destekçiniz olsun. Stop Mix öncesi, kullanımı ve Stop Mix sonrasında dikkat edilecek önemli noktaları gelin birlikte inceleyelim.  

 

VİP STOP MİX ÖNCESİ SİGARA BIRAKMA EVRESİNDE İŞE YARAYACAK 9 ÖNERİ!

1- Sigara bırakıldığında ilk günler çok önemlidir. İlk on gün düzenli görüşme ve sonra 1, 3, 6 ve 12 aylarda görüşme faydalıdır.

2- Görüşmelerde sigarayı bırakmış kalma durumu, motivasyonun sürekliliği, yeniden başlama (relaps) eğilimi değerlendirilir.

3- Sigaraya yeniden başlama eğilimleri, sigara içmenin bırakıldığı ilk haftalar içinde olmaktadır. Bırakan kişi ilk iki kontrolüne kadar sigara içmemişse bırakmış kalma olasılığı yüksektir.

4- Ancak yeniden başlamalar başarısızlık olarak değerlendirilmemeli ve yeniden bırakma yönünde kişi motive edilmelidir.

5- Sigarayı azaltarak bırakanların yeniden başlama ihtimali bir anda keserek bırakanlara göre daha çoktur.

6- Sigara bırakıldığında ilk günler 3-5 dakika süren sigara isteği dalgaları sıklıkla gelecektir. Bu dalgaların kişinin sigara içme alışkanlıklarına göre, önceden de farkedilebilecek zaman ve durumlarda gelmesi, bırakma açısından kolaylık sağlar. Sigaranın zararlarına yoğunlaşarak veya bir arkadaşı ile sohbet ederek bu dalgayı atlatabilir.

7- Aynı zamanda sigarayı bırakan kişi için el alışkanlığının yerini alacak başka el ve ağız alışkanlıkları oluşturulur. İlk günler sigara içilen sosyal ortamlardan uzak kalarak 3-5 dakikalık dalgaların gelme sıklığının azaltılmasına çalışılır.

8- Bol sıvı gıda ve meyve tüketilerek hemen ağız alışkanlıkları değiştirilir hem de sağlıklı beslenilerek kilo alınmasının önüne geçilir.

9- Egzersize başlamak sigara bırakma sırasında görülen fazla yemenin getireceği fazla kilolar ve motivasyon açısından faydalıdır.

VİP STOP BİTKİSEL MİX KULLANIMI

Ürünün kullanımı: İhtiyaç hissedildiğinde ağıza 3 yada 4 kez sprey sıkıp ağız içerisinde birkaç dakika kalmasını sağlayın 7 gün boyunca hiç sigara içmeden, canınız sigara içmek istediği zamanlarda bitkisel karışımdan aynı miktarda alınır ve 7 gün bu şekilde tamamlanır. (Günde 20 kez sigara içme isteği olursa, 20 kez bitkisel karışımı kullanabilirsiniz. kullanımdan hemen sonra su içilmemesi eğer su içmek gerekiyorsa kullanmadan önce içilmelidir. Hiç bir yan etkisi yoktur.)

 

7 GÜN BOYUNCA KESİNLİKLE SİGARA İÇİLMEYECEKTİR.   7 gün tamamlanınca 8. ve 9. gün sabah aç karnına, sigara duman gargarası yapılması gerekir. (Bir sigara izmariti temin edilir, yakılır, duman içe çekilmeden ağza doldurulur, su gargarası yapar gibi duman ağızda dolaştırılır ve üflenir. Bu işlem sırasında DİKKAT edilmesi gereken bir husus, kişi 7 gün sonra sigaranın etkisini görmek istediğinden, dumanı içine çeker. Böylece formülü bozmuş olur. Gargara yaparken duman kesinlikle içeri çekilmeyecektir.) Bu gargara da uygulanınca 10. gün, bitkisel karışımı tam olarak uygulayan kişinin sigara içme isteği bir yana, sigara dumanı bile iğrenç gelecektir.

VE YENİ HAYATINIZA HOŞ GELDİNİZ!

 

 

 

 

 

VİP STOP MİX İLE SİGARAYI BIRAKTIKTAN SONRA…

Sigarayı bıraktıktan sonra KİLO ALMAMAK için şunları yapabilirsiniz:

30-35 gün yemeklerden önce meyve suyu ve mevsim meyvelerinden yiyerek iştahınızı azaltabilirsiniz. Böylece aynı kilonuzu koruyabilirsiniz. Zaten pek çok sigara tiryakisi, kesinlikle yanlış bir düşünce olan, bırakmama sebebini kilo alma korkusu olarak söylerler.

Kilo almamak için özel tavsiyeler Meyveler yemeklerden sonra değil, yemeklerden yarım saat önce yemelisiniz. Yemeklerden 3 saat sonraya kadar bir daha meyve yememelisiniz. Yemekten 5 – 10 dakika önce su için, yemek süresince su içmeyiniz. Öğünlerde bir tür yiyeceklerle diğer türden yiyecekleri (Protein ile karbonhidratları) bir arada yememelisiniz. Öğün menülerinizi bu kurala göre benimsemelisiniz. Ayrıca, öğün aralarında meyve yeme alışkanlığını geliştirin. Yemeklerde bol yeşil salata yemenizi tavsiye ederiz. Beyaz ekmek kullanmayın. Tam undan yapılan esmer ekmek yiyebilirsiniz. Çay ve kahvenizi şekersiz ya da tatlandırıcı ile içiniz. Porsiyonlarınızı azaltın. Doymadan kalkmaya kendinizi alıştırın. Hareketlerinizi artırın Her fırsatta yürüyün. (İdeali günde 10 bin adım) Merdivenleri inin çıkın. Haftada 2 – 3 kez tempolu yürüyüşler yapın.

Sigarayı bıraktıktan sonra VÜCUTTAKİ NİKOTİNİ ATMAK için şunları yapabilirsiniz:

Nikotin, genç ve sporcularda 5-6 sene, orta yaşlılarda 9-10 sene, yaşlılarda 15-16 sene sonra vücuttan çıkar. Ama 40 gün boyunca günde 1 adet orta boy kırmızı mor soğan yenilirse, 2-3 ay içinde nikotin vücuttan çıkar (denenmiştir). (Kırmızı mor Soğanın faydaları: Hücreleri canlandırır, tıkalı damarları açar, karaciğerin en iyi dostudur, kandaki kolestrolü yakar, tabi insülin ihtiva ettiği için şekeri yakar. Vücuttaki nikotini temizler.)

Sigarayı bıraktıktan sonra vücuttaki ALERJİLERDEN KURTULMAK için şunları yapabilirsiniz:

Sigarayı bırakan 100 kişiden 3-4 kişide alerjik ağız yaraları, diş eti ve dişlerde rahatsızlık olabilir. Bunun tedavisi için sigara izmariti ile 2-3 gün sabah aç karna duman gargarası yapılır. Hem vücut sigaradan tiksinmeyi yenilemiş hem de alerji tedavi edilmiş olur.

***Vip Stop Mix ürününü indirimli olarak tedarik etmek ve bayi olmak için linke tıklayarak açılan sayfadan kayıt olabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.