One More Şirketi ve Ürünleri

One More Şirketi ve Ürünleri

Category : Genel

One More International şirketi, 2014 yılının Temmuz ayında %100 Türk sermayeli olarak Sn.Mustafa Erdil öncülüğünde kurulmuş ve çalışmalarına başlamıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin dönüm noktalarından biri olan Gazi Mustafa Kemal’in ayak bastığı Samsun’da ilk temelleri atılmış ve One More şirketi 5.yılına kadar gelmeyi başarmıştır. İddalı kazanç planı ile (elde ettiği gelirlerin %86’sını bayilerine dağıtarak) ürün networkü kategorisinde tüm firmalarından belki de daha fazla gelir dağıtan One More, gücüne güç katarak yoluna devam etmektedir. Şirket kuruluşundan bu yana geçen 5 yıllık zamanda 60 binden fazla üyeye ulaşmayı başarmış, ülkemizde ve dünya genelinde hızla büyümeye devam etmektedir. Bugün 90 dan fazla ülkede One More ürünleri kullanılmaktadır. Şirketin Türkiye genel merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunmakta olup, Avrupa’da ise Hollanda’da Dünya Ticaret Merkezi’nde yer alan ve Avrupa Birliği’ne kayıtlı genel merkezi bulunmaktadır. Bunun dışında firmanın Kıbrıs’ta ve Azerbaycan’da da resmi ofisi bulunmaktadır.

Firmanın genel merkezini gezdiğimizde, kurumsal yönetim anlamında pek çok adım atılmış olup, tüm operasyonel işler profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Firma bünyesinde İcra Kurulu Başkanı, Global Başkanlar, Bilim Kurulu Üyeleri, Üst yönetim asistanı, Hakla İlişkiler Sorumlusu, Satış ve Pazarlama Direktörü, IT Danışmanı, Yazılım uzmanı, Görsel Tasarım Uzmanlarıyla birlikte firmayı çok ilerilere götürecek her türlü yönetimsel detay düşünülmüş durumdadır.

One More Ürünleri;

İnsan vücudunun çoğu ihtiyacını karşılayabilen One More ürünleri vücuda yapıştırılan bölgelere pozitif etkileri bulunan 4 farklı özellikte medikal banttan oluşmaktadır. Çok yakında yeni Omega3-Q10 bandı da stoklardaki yerini alacaktır. Şimdi sırasıyla şuanda mevcut olan sağlık bantlarının özelliklerini inceleyelim.

1) Painless Night Glu (Ağrı Bandı)

Painless Night Glu, içeriğindeki (Kore Ginsengi, Glukosamin, Saponin, Gümüş İyonları, Transdermal Dalga Teknolojisi) doğal bileşenler ve Transdermal Dalga Teknolojisini (TTS) bir araya getirilmiş, sağlık alanında, besin takviyesi olarak kullanılmak üzere hazırlanmış medikal bir üründür. One More Ağrı Bandı, şirketin çıkardığı ilk ve en önemli (amiral) ürünüdür.

Günümüzde nerdeyse her bir bireyin maruz kaldığı hayat şartları ile gelen stres ve sağlıksız beslenmelerin neden olduğu vücudumuzda ortaya çıkan ağrılar ve daha birçok hastalığın tedavisinde Painless Night Glu destekleyici anlamda son derece faydalı bir üründür. Hatta sağlıklı bireylerinde günümüzde kendilerini daha etkili koruyabilmeleri için uzmanlar tarafından Painless Night Glu kullanımı tavsiye edilmiştir.

2) Slim Style

Slim Style sağlıklı yaşam sürebilmemiz için olmazsa olmazlardan olan dengeli beslenme için yardımcı destek bandıdır. Slim Style kesinlikle bir ilaç veya zayıflama bandı değildir. Dengesiz beslenmeyi önleyen, metabolizmayı dengeleyip harekete geçiren, aşırı yeme isteğini azaltan kısaca diyet yaptığınızda diyet yapmanıza yardımcı olan bir medikal banttır.

3) B12 Plus

B vitaminlerini , gıdalardan almamız neredeyse imkansızdır. B vitaminleri besinlerdeki yanlış tarım uygulamalarından kaynaklı büyük kayıplara uğrayarak bizlere ulaşmaktadır. Bunun birlikte pişirme gibi işlemlerde ısıya maruz kaldığından da tamamen yok olmaktadır. Vücumuz için B vitaminlerini mutlaka dışardan almamız gerekmektedir.

B12 Plus; B1, B3, E, C, Folik Asit vitaminlerini içeren bir medikal banttır. B12 vitamininin diğer görevlerinin yanında ana görevi merkezi sinir sistemini korumak ve kırmızı kan hücresini üretmektir. B12 vitamini suda çözünen vitamin olduğu için gereğinden fazla vücuda alınamaz alınsa bile vücut ihtiyaç fazlasını idrar yoluyla dışarıya atar. Bu sebeple düzenli olarak alınmalıdır. B12 eksik olursa anemi, denge kaybı, kol ve bacaklarda uyuşukluk, güçsüzlük ve karıncalanma gibi belirtiler ortaya çıkabilir. B12 Plus medikal bant düzenli kullanımda bu belirtileri en aza indirmeye yardımcı olur.

4) Melatonin Plus

Melatonin beyinde salgılanan, kan yoluyla bütün vucudumuza hızla yayılabilen ve bizi bütün olarak etkileyebilen bir hormondur. Melatonin etkilerinden bazıları; uyku düzenleme, anti aging, migrene karşı korumadır. İnsanlar yüksek oranda Melatonin ile doğduğu için bebeklik zamanında uyku süreleri uzun ve düzenli oluyor. Yaşlandıkça, stres, kirli hava koşulları, düzensiz beslenmeler ve vücudumuzda azalan Melatonin hormonu sebebiyle uyku süremiz kısalıyor ve uyku konforumuz azalıyor. Ayrıca bu hormon azaldığında kişiyi depresyona sürükleyebiliyor. Melatonin Plus bantları gece 23:00 ile sabah 05:00 arası düzenli kullanımda buna çözüm sunmakla beraber migren, alzheimer, parkinson, hipertansiyon ve (meme, karaciğer, beyin) kanseri içinde yararlı olabilmektedir.

One More ürünlerini indirimli olarak tedarik etmek için linke tıklayarak açılan sayfadan kayıt olabilir ve sizde ihtiyacınız olan ürünlerin siparişini kendi e-ticaret sitenizden verebilirsiniz.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.