Cryp Trade Capital

  • 0

Cryp Trade Capital

Category : Genel

Cryp Trade Capital, bünyesinde çalışan brokerlar aracılığıyla coin piyasalarında alım satım işlemleri yaparak para kazanan bir şirkettir.

Son zamanların en çok sorulan sorusu coin borsasından nasıl para kazanılır?

Benim cevabım ise bu işi uzmanına bırakmak, bu yüzden Cryp Trade Capital firmasını doğru bir yatırım firması olarak görüyorum.

İspanya Merkezli Resmi Bir Holding olan Crpy Trade, crypto para ticareti ile yatırımlarınızı brokerlar aracılığıyla değerlendirerek gerçekten müthiş kazançlar sağlamaktadır.
Şirket özel yatırımcıları ile başarılı çalışmalar yapmış ve profesyonelce yaptıkları bu işi tavsiye ticareti yani network marketing sektörü ile büyütmek istemiştir. Henüz çok yeni olan şirket 22 Şubat 2017 tarihinde ilk resmi kongresini İspanya’da gerçekleştirmiştir. Şu anda şirketin web sitesi 10 dilde hizmet vermektedir bunların arasında Türkçe dil seçeneği de mevcuttur.

Cryp Trade Capital, finans piyasalarında otomatik olarak yönetilebilen yazılımlar konusunda uzmanlaşmış ve bunu kanıtlamış sağlam bir şirkettir.
Profesyonel brokerlar kripto paraların kur dalgalanmalarından kar elde ediyor ve bize de kar paylaşımı veriyor.
Yatırımlarınıza göre günlük pasif kazanç sağlayabilirsiniz 3 farklı yatırım paket aralığı ile ayda %18, %24 ve %30 oranında kazanç elde edebilirsiniz. Örnek verecek olursak;

$1000 yatırımınız 1 yıl boyunca her ay getirisi 177$ dolardır yıllık ise 2153$ dolardır.

$5000 yatırımınız 1 yıl boyunca her ay getirisi 1185$ dolardır yıllık ise 14417$ dolardır.

$10.000 yatırımınız 1 yıl boyunca her ay getirisi 2970$ dolardır yıllık ise 36135$ dolardır.

Yatırımınız tamamen sizin elinizde zorunlu paket fiyatı şartı yok, riske edebileceğiniz yatırım miktarınızı kendiniz belirleyin.
Doğru Zamanda Doğru Şirketle Simdi Kazanmaya Başlayın….

SİZDE KAZANMAK İSTER MİSİNİZ ?

Kayıt Linki için Tıklayınız… Yeni açılan sayfada Ticarete Başla bölümünden bilgilerinizi doldurarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Sorularınız varsa alttaki form aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: