2017 için Kazançlı Yatırım Tavsiyeleri

  • 0

2017 için Kazançlı Yatırım Tavsiyeleri

Category : Genel

Yaklaşık 8 yıldan bu yana dolu dolu geçen Network Marketing sektörü hayatımda bir çok önemli tecrübeler edinmemi sağladı. Şuana kadar geçmişimdeki 3 farklı firmada binlerce insan tanıdım. Farklı firmalarda da olsa beraber çalışma fırsatı yakaladığım tüm dostlarımın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu sektöre başladığım ilk zamanlar katıldığım eğitimde bir slayt çok dikkatimi çekmişti. Önümüzdeki yıllarda ekonomik şartlardan dolayı insanların bir çoğunun aynı anda farklı firmalarda ek işler yapmaya başlayacağı o slaytta belirtiliyordu. Ek gelire ihtiyacı olan kişilerin 2 farklı işi bir arada götüreceklerini hatta ayda 3-4 farklı işten bile eş zamanlı olarak gelirler elde edeceklerini açıklıyordu.

Multi Level Marketing (MLM) yani çok katlı pazarlama sektöründe de dengeler değişti. Önümüzdeki yıllarda ürün networküne sahip köklü firmaların yerine, yeni nesil Affiliate Marketing firmalarını, Coin firmalarını, reklam odaklı firmaları ve diğer benzeri yatırım yap, katla kazan şeklindeki firmaları çok sık duymaya başladık duymaya da devam edeceğiz. Bu bahsetmiş olduğum firmalar yakın zamanda pastanın büyük çoğunluğuna sahip olacak. Bu yüzden klasik işe gir, ürünleri kullan tavsiye et kazan yerine arka plan da elle tutulur ürünü olmayıp herhangi bir amaca bağlı yatırım işleri daha popüler olmaya başladı. Aslında şöyle bir düşünelim whatsapp, internet, sanal para; bunlarda birer ürün. Özetle tüm dünyada ürün networkünden yatırım networküne geçişler olmaya başladı. İnsanlar eskiden de risk alıp bu işlere giriyordu. Tek fark evlerine kargolar dolusu fiziki ürünler geliyordu ama bir çoğu yurtdışından getirildiği için muadillerine göre 4-5 kat fiyat farkının olmasını ortaya çıkarıyordu. Diğer taraftan son 1-2 yıl için de ise; yine benzer şekilde risk alarak firmaların kar paylaşımından aylık ya da yıllık sabit getiriler amaçlayan yatırım işlerine dahil olarak çok kısa sürede ciddi sonuçlar elde ettikleri örneğini görüyoruz.

Yatırım işleri de kendi içinde kısa, orta ve uzun vadeli üçe olarak ayrılıyor. Kimi insan kısa vadede günlük, haftalık, aylık gelirim olsun istiyor kimi insan ise şirket çok güvenilir olsun sürekli yatırım yapayım uzun vadede yatırdığım parayı katlanarak alayım istiyor.

Risk alıp yatırım yapabilecek; ancak güvenilir yatırım firması bulmakta zorluk çeken kişiler için alternatif yatırım seçenekleri sunabilirim. Resmi siteme girdiğinizde sağ alt köşede bulunan canlı iletişim ekranından ya da telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz. Gelin fikirlerinizi birlikte değerlendirelim.

Saygılar ve Sevgiler…


Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: